R E K L A M ABIELSK PODL.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Bielsk Podlaski: policyjne patrole rowerowe czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców
2019-07-18 15:53:46 Artykuł czytany 36 razy


Funkcjonariusze pełniący służbę na rowerach patrolują miejsca, do których dojazd samochodem jest utrudniony lub wręcz niemożliwy. W ten sposób policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców. W trakcie służby funkcjonariusze zwracają uwagę w szczególności na wykroczenia społecznie uciążliwe, reagują na wszelkie przejawy łamania prawa.


Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, pełniąc służbę w patrolach rowerowych, w szczególności odwiedzają miejsca trudno dostępne dla patroli zmotoryzowanych, między innymi parki, rejony blokowisk na miejskich osiedlach mieszkaniowych, place zabaw, a także ścieżki rowerowe. Do podstawowych zadań policjantów w patrolach rowerowych należy zapobieganie wszelkiego rodzaju naruszeniom ładu i porządku publicznego, zapobieganie wykroczeniom i przestępstwom, ujawnianie przestępstw i wykroczeń, zatrzymywanie sprawców na gorącym uczynku bądź w pościgu. W trakcie służby policjanci zwracają szczególną uwagę na wykroczenia społecznie uciążliwe, np. spożywanie alkoholu w miejscach zabronionych. Taka forma pełnienia służby jest doskonałym uzupełnieniem patroli pieszych oraz zmotoryzowanych.


KPP Bielsk Podlaski
[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Bielsk Podl.

w lewoStyczeń 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11

BIELSK PODL., 11.01

Piękne kolędy i piękne głosy – Podlaskie Kolędowanie rusza w trasę po regionie!

więcej »
12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje