sonda - prezenty

Perfumy, sprzęt elektroniczny…a może skarpety. Pozostało jeszcze kilka dni do Świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas zastanawia się, czym obdarować bliskich. Możliwości jest dużo, trudniej jest jednak podjąć decyzję.

ZAKUPY

Na parkingach przy marketach zaczyna brakować wolnych miejsc. Do kas ustawiają się długie kolejki. Trwają przedświąteczne zakupy. A ile wydajemy w sklepach? Pytani o to nasi słuchacze odpowiadają, że przeważnie nie liczą wydatków. Ale kierują się zdrowym rozsądkiem.

prezent

Niektórzy marzą o nowym rowerze, inni o psie, a jeszcze inni po prostu o zdrowiu i obecności bliskich. Święta Bożego Narodzenia to czas nie tylko marzeń, ale i ich realizacji.

Maciej Nowak

Wiceprzewodniczący siedleckiej Rady Miasta Maciej Nowak w rozmowie z Radiem Podlasie komentował wydarzenia ostatniego posiedzenia radnych. Mówił o stawkach za odbiór odpadów, budżecie miasta i głosach domagających się referendum w sprawie odwołania Prezydenta Miasta.

Tomasz Kwiatkowski

Samorządowcy nie zwalniają tempa realizacji zaplanowanych inwestycji. Trwa budowa oczyszczalni ścieków- największej i najdroższej inwestycji ostatnich lat, a władze samorządowe myślą już o budowie nowego budynku urzędu gminy. I w niedługim czasie stanie się to faktem.

Sebastian Adamczyk

Mateusz Grabda

RAFAL SOBILO

WYCISKANIE SZTANGI

Czy sport może być antidotum na nudę lub niebezpieczne używki? Okazuje się, że tak. W Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II po raz siódmy odbyły się mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc.